úterý 28. září 2010

Den 25. - úterý 28. září 2010

Den poslední.

Přesun do Londýna (na Heathrow) proběhl bez větších problémů, asi 7 hodin dlouhý noční let, takže jsme se snažili i spát, což se s přestávkami dařilo. V podstatě jsme dohnali i třičtvrtěhodinové zdržení, které v Torontu způsobil přípoj z Quebecu. V Londýně se moc nezdržujeme, než se mi podaří sehnat vozík, už máme z pásu dole první zavazadla, a další přijíždějí v zápětí. Procházíme nekonečnými chodbami na autobusové nádražíme mezi terminály 1 a 3 platíme poněkud nechutných 19,5 liber za osobu za jízdenku na hodinový přesun na letiště Gatwick (polský "taxík" opačným směrem stál 76).

V buse všichni usínáme, jsme už celým tím cestováním pěkně utahaní a nevyspaní, a po druhé přijíždíme na Gatwick. Tam nacházíme tiché místečko, kde se na dvě hodiny uhnízdíme, seženeme si něco k jídlu a po čtvrté se jdeme odbavit, přes bezpečnostní kontrolu, a zase se na hodinu uhnízdit mezi bránami, ještě kupujeme něco k jídlu na večer (Přemek s Martinem pokračují po půlnoci vlakem do Ostravy/Karviné), a lednička u mě doma zeje (plánovaně) prázdnotou. Hrajeme nějaké to Prší a přesouváme se k bráně číslo 4. Tyhle řádky píšu, jak jsem předpokládal, v letadle někde nad Belgií nebo Německem, za hodinku bychom měli přistát (a pokud čtete tyto řádky, tak jsme s velkou pravděpodobností i přistáli) v Praze.

To be continued...

S největší pravděpodobností (100%) jsme teda přistáli, bágly dorazily, odvoz v pohodě, všechno v pořádku, až na šampón vyteklý v toaletním pouzdře se snad nic neděje, dopíjíme u mě na bytě torontský rum s českou colou, k tomu jíme londýnské zásoby, a kluci pomalu vyrážejí na vlak.

Sláva, hurá výletu...

1 komentář:

  1. už jste doma už jste tu :)

    Dobře, že jste dorazili v pořádku zpět :) Verča

    OdpovědětVymazat