neděle 26. září 2010

Den 23. - neděle 26. září 2010

Vstáváme ve Wills Fargo Motelu, v městečku Barstow. Snídaně není, tak snídáme z poslendních (nutno podotkout Petřiných) zásob polívku, a vyrážíme na Los Angeles. Cestou se zastavujeme v Coco's bakery v Barstow (zdravíme Janu N.) , dáváme nepříliš dobrý blueberry pie (už jsme jedli lepší pie), a pokračujeme dolů k LA.

Chce se nám spát, a ráno vstáváme o půl páté, tak to bude kratší - jedeme do centra, tam je mrtvo jako v neděli v Londýnské City, samé mrakodrapoidní banky, pak jedeme do Beverly Hills, projíždíme Rodeo Drive a jakýsi kopec, koukáme na město z (téměř) ptačí perspektivy, a jedeme zpět dolů do Hollywoodu, nakoupit nějaké ty los suvenieros, a pomalu na hotel. No jo, vlastně ještě zastávka v Rossu, další hadry a kabelky ;-), nějaké to jídlo a na hotel (včera objednaný Motel 6).

Tenhle článek, stejně jako ten o Las Vegas, časem ještě možná poněkud rozšířím, ale chceme jít dřív spát, tak dáváme rum s colou na dobrou noc, a do postýlek. Zítra budík 4:30, na letiště, do Toronta, pak do Londýna, a v úterý večer snad i do Prahy. No to bude cesta. Z města. Z města, ve kterém jedete dvě hodiny stovkou po dálnici a pořád jste tady. Jak daleko je to z Los Angeles do Las Vegas? 250 mil až 350 mil, podle toho, odkud z LA jedete :-).

Zítra článek nečekejte, ... no v úterý taky ne, ozveme se až dorazíme... nějak, někomu...

Good Bye, America... Europe is waiting for us (or US?)!

Žádné komentáře:

Okomentovat